STALO SA TENTO TÝŽDEŇ 📅 👮‍♂️V utorok prenasledovali bratislavskí policajti spolu s maďarskými kolegami unikajúce vozidlo z územ…

STALO SA TENTO TÝŽDEŇ 📅

👮‍♂️V utorok prenasledovali bratislavskí policajti spolu s maďarskými kolegami unikajúce vozidlo z územia Maďarska do Bratislavy. Vozidlo sa podarilo zastaviť v blízkosti krematória. Vo vozidle sa nachádzali okrem vodiča aj dvaja Migranti z Turecka. Tí boli odovzdaní cudzineckej polícii k ďalším úkonom.
👮‍♂️Dopravní policajti boli v pondelok vyslaní k dopravnej nehode, ku ktorej došlo medzi obcami Kostolná pri Dunaji a Hrubá Borša. 35-rčná vodička sa zrazila s dvomi vozidlami idúcimi v protismere, následná dychová skúška preukázala že vodička viedla vozidlo s 5 promile!
👮‍♂️Policajti vo štvrtom bratislavskom okrese vyšetrujú kuriózny prípad – 28-ročný muž prežil pád z 8 poschodia obytného domu na Kolískovej ulici. Poverený policajt začal trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví.
👮‍♂️V stredu v skorých ranných hodinách spozorovala policajná hliadka vozidlo citroen jumper, ktoré chceli zastaviť a podrobiť kontrole. Vozidlo začalo hliadke unikať ale podarilo ho zastaviť. Pri kontrole sa vodič vydával za inú osobu – za svojho brata. Okrem toho dychová skúška skončila u neho s pozitívnym výsledkom a bolo zistené že má uložený zákaz činnosti viesť motorové vozidlá. V nákladnom priestore vozidla bol nájdený stavebný materiál, ktorý bol odcudzený na jednej zo stavieb v okrese Senec.
👮‍♂️Vo štvrtok došlo na Smolenickej ulici v Petržalke k zrážke vozidla a seniorky na jednom z riadne označených priechodoch pre chodcov. Chodkyňa utrpela pri zrážke viaceré ťažké zranenia.
👮‍♂️Vo štvrtok večer došlo v centre Bratislavy k dopravnej nehode viacerých vozidiel. Vodič vozidla BMW dostal pri schádzaní z nadjazdu šmyk a postupne narazil do troch motorových vozidiel. Štyri osoby utrpeli pri nehode zranenia, vodičovi bola nameraná prítomnosť alkoholu v dychu.
👮‍♂️Policajti v piatom bratislavskom okrese objasnili drogovú trestnú činnosť. Mladý Bratislavčan na Tupolevovej ulici predával metametamín. Policajti vykonali policajnú akciu pri ktorej ho zadržali spolu s kryštalickou látkou, zistilo da že muž sa tohto konania dopúšťal aj napriek tomu, že bol odsúdený súdom za inú trestnú činnosť.

#stalosauplynulytyzden #krpzba #bratislavskapolicia

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *