STALO SA TENTO TÝŽDEŇ 📅 👮Policajti kriminálnej polície spolu s policajtmi Pohotovostného policajného útvaru zadržali troch muž…

STALO SA TENTO TÝŽDEŇ 📅

👮Policajti kriminálnej polície spolu s policajtmi Pohotovostného policajného útvaru zadržali troch mužov, ktorí odcudzili vozidlo Toyota Land Cruiser. Muži vozidlo odcudzili krátko pred 03.30 h pričom v ten istý deň sa pred 21.00 h pre vozidlo vrátili. Krádežou by bola spôsobená škoda cca. 38.000 ,-Eur
👮Obvineniu z trestného činu sexuálneho zneužívania, trestného činu ohrozovania mravnej výchovy mládeže a trestného činu poškodzovania cudzích práv čelí učiteľ jednej zo stredných škôl v Bratislave. Ten sa mal vyššie uvedených skutkov dopustiť na troch žiakoch strednej školy.
👮72-ročný muž čelí obvineniu z obzvlášť závažného zločinu vraždy, v súvislosti s nálezom tela ženy v jednom z bytov vo štvrtom bratislavskom okrese.
👮V stredu 17.11.2021 sa v Bratislave uskutočnili viaceré verejné zhromaždenia. Bratislavskí policajti dohliadali na bezpečnosť ich návštevníkov. Vo večerných hodinách došlo k zraneniu dvoch policajtov, po ktorých hodil neznámy páchateľ pyrotechnický predmet, ktorý pri nich explodoval. Na policajné oddelenie bol eskortovaný z dôvodu porušenia priestupku proti verejnému poriadku 59-ročný muž.
👮Obvineniu z trestného činu útoku na verejného činiteľa čelí 36-ročný muž, ktorý počas zhromaždení pred Úradom vlády SR hodil po policajtoch dymovnicu.
👮 Zraneniam spôsobeným zrážkou s električkou podľahla 80-ročná chodkyňa. Tá vošla do jazdnej dráhy prichádzajúcej električke na NAGLS.
👮Na Mudroňovej ulici v Bratislave došlo k zrážke troch vozidiel – Audi A6, Kia a Porshe Cayane. Policajti po príchode na miesto zistili, že 41-ročná vodička vozidla Audi A6 viedla vozidlo s 1,13 promile alkoholu v dychu, pričom narazila do pred ňou idúcim Kia a to do vozidla Porshe.
👮Policajti bratislavskej krajskej kriminálky zadržali priamo pri čine muža, ktorý chcel za využitia elektronického zariadenia vykradnúť zaparkované vozidlo na parkovisku jedného z obchodných centier.

#stalosauplynulytyzden #krpzba #bratislavskapolicia

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *