STALO SA UPLYNULÝ TÝŽDEŇ 📅 👮V utorok 07.12.2021 došlo na Gagarinovej ulici k tragickej dopravnej nehode, mimo riadne vyznačené…

STALO SA UPLYNULÝ TÝŽDEŇ 📅

👮V utorok 07.12.2021 došlo na Gagarinovej ulici k tragickej dopravnej nehode, mimo riadne vyznačeného priechodu pre chodcov došlo k zrážke medzi vozidlom Peugeot a 33-ročným chodcom. Ten zraneniam na mieste podľahol.
👮Vďaka všímavosti a pohotovej reakcii jedného z občanov zadržali policajti vo štvrtom bratislavskom okrese dvoch občanov Moldavska, ktorí vykradli dva byty v mestskej časti Dlhé diely.
👮V stredu zaznamenali bratislavskí policajti niekoľko desiatok škodových udalostí v súvislosti s intenzívnym snežením, ktoré zasiahlo bratislavský kraj od skorých ranných hodín.
👮Policajti bratislavskej krajskej kriminálky a kriminálky z okresu Pezinok realizovali úkony v súvislosti s krádežou vozidla BMW a viacerých bicyklov. V súčinnosti s policajtmi Trnavského kraja zadržali muža, ktorému následne vzniesli obvinenie z viacerých trestných činov.
👮Vo vnútorných priestoroch mosta Lanfranconi našli policajti tri krabice s neznámou zelenou sušenou rastlinou. Nakoľko vzniklo podozrenie, že sa môže jednať o omamnú a psychotropnú látku, policajti piateho bratislavského okresu začali trestné stíhanie.
👮Policajti seneckého okresu boli vyslaní k oznámeniu o ničení jednej z ubytovní v Senci. Na mieste boli obmedzení dvaja občania Bulharska, ktorí od vplyvom alkoholu ničili vybavenie ubytovne, s nožom v ruke sa vyhrážali aj majiteľovi ubytovne.
👮Z priestorov psychiatrickej nemocnice v Pezinku odišiel na neznáme miesto 20-ročný muž. Nakoniec bolo pátranie odvolané, nakoľko sa sám dostavil do miesta jeho trvalého bydliska.
👮Bratislavskí PMJčkári pomohli srnke, ktorá uviazla v jednom z plotom v mestskej časti Petržalka. Zvieraťu pomohli z uväznenia a po konzultácii s poľovníkom ju pustili na slobodu.

#stalosauplynulytyzden #krpzba #bratislavskapolicia

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *