Súčasťou novej časovej schránky sochy Michala Archanjela na Michalskej veži budú aj predmety z lesoparku. Sledujte stránku Múzeu…

Súčasťou novej časovej schránky sochy Michala Archanjela na Michalskej veži budú aj predmety z lesoparku. Sledujte stránku Múzeum mesta Bratislavy dnes o 20.00 🌲

🚀 Aký odkaz pošleme budúcim generáciám?

V Múzeu mesta Bratislavy žijeme históriou, no naozaj zriedka sa stáva, že históriu aj píšeme. Takýto moment nastane už dnes večer počas online vysielania Veľké uloženie odkazov pre budúcnosť do malej časovej schránky! Naživo. A vy môžete byť pri tom.

Spomínate si, ako sme minulý rok odhalili tajomstvo časovej schránky z útrob sochy Michala Archanjela? Teraz prišiel čas schránku, presnejšie jej vernú repliku, opäť naplniť. Počas online streamu vám predstavíme nový obsah, ktorý sa 2. 10. vráti na vrchol veže do zreštaurovanej sochy sv. Michala.

🎥 O tom, čo do novej schránky vložíme, sa dozviete viac už o 20:00.

🚧 Zároveň sa ospravedlňujeme za dočasné obmedzenia pre návštevníčky a návštevníkov Múzea mesta Bratislavy, ktoré sú spôsobené nakrúcaním filmového štábu v priestoroch Starej radnice. Z tohto dôvodu si dnes zaplatíte len polovicu vstupného. Snažíme sa zachytiť históriu! Ďakujeme za pochopenie.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestské lesy v Bratislave on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.