ŠUTAJ EŠTOK NAMIESTO RIEŠENIA PROBLÉMOV ROZVRACIA POLÍCIU

ŠUTAJ EŠTOK NAMIESTO RIEŠENIA PROBLÉMOV ROZVRACIA POLÍCIU

Sťažnosti Odborového zväzu polície sú výsledkom neriešenia problémov. Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok namiesto toho venuje čas rozvratu štruktúr polície, prenasledovaniu vyšetrovateľov a ich rodín či rušeniu útvarov na prezídiu PZ.

Sťažnosti Odborového zväzu polície sú rovnako aj výsledkom neodborných nominácií na riadiace pozície, kde sa funkcionári venujú viac nezmyselným kontrolám ustrojenosti policajtov a menej riešeniu ich problémov.

Aj preto policajti začínajú nosiť čierne stužky, aby vyjadrili nesúhlas s takýmito totalitnými postupmi.

Vedenie Ministerstva vnútra SR a aj Policajného zboru SR je vo funkciách už dosť dlho na to, aby sa prestali vyhovárať na druhých a aby konečne začali riešiť problémy policajtov, hasičov, horských záchranárov, okresných úradov a všetkých ďalších zložiek ministerstva vnútra.

Počas našej vlády sme pripravili opatrenia na stabilizáciu Policajného zboru SR, nový systém odmeňovania a vzdelávania policajtov. Pri tvorbe týchto systémových opatrení nechýbali ani zástupcovia odborov, ktorí sa zúčastňovali všetkých porád vedenia rezortu a súhlasili so všetkými navrhnutými opatreniami.

Keby súčasné vedenie rezortu implementovalo nové tarifné nastavenie odmeňovania policajtov, ktoré bolo nachystané, mohli kritickému stavu predísť. Bohužiaľ sa venovali viac deštrukcii a pomste! Autor správy, foto a správu publikoval Roman Mikulec – minister vnútra SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *