This content isn’t available right now

Lekár Peter Sabaka:

„Až príliš často sa v nemocnici na COVID19 oddeleniach stretávame s neočkovaními seniormi, ktorí sa buď sami obávali očkovať, alebo im ich lekár neodporučil očkovanie pre ich zdravotný stav a obavu, že by takto krehkí pacienti po očkovaní mohli dostať infarkt, cievnu mozgovú príhodu alebo pľúcnu embóliu. Mnohí z nich sa už žiaľ z kovidového oddelenia nevrátili. Pri tom platí, že vakcíny proti koronavírusu takéto komplikácie nespôsobujú.

Študia v JAMA z Francúzka potvrdila to, čo už v minulosti dokázali štúdie z Izraela a USA. Že mRNA vakcíny nespôsobujú infarkty, pľúcbe embólie a cievne mozgové príhody ani u seniorov s krehkým zdravím. Samozrejme, infarkty aj embólie sa po očkovaní vyskytnúť môžu, vyskytujú sa ale rovnako často ako u neočkovaných za rovnaký časový úsek. Ak si človek pozrie napriklad VAERS, vidí tam všetky nahlasené prihody po očkovaní, ak by sa hlásili ale aj u neočkovaných, bolo by ich rovnako.“

When this happens, it’s usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it’s been deleted.

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *