This content isn’t available right now

ÚSPEŠNÁ DROGOVÁ AKCIA KRAJSKEJ KRIMINÁLKY😎
DVAJA PÁCHATELIA DROGOVEJ TRESTNEJ ČINNOSTI UŽ DOOBCHODOVALI!☝

👉Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave na základe získaných informácii k pestovateľom a predajcom marihuany vykonali dňa 23. 11. 2022 akciu s názvom KOLOSEUM počas, ktorej boli zadržané dve osoby. V rámci akcie za účasti príslušníkov PPÚ z KR PZ v Bratislave a KR PZ v Nitre na základe predchádzajúceho príkazu sudcu boli v obci Ivanka pri Dunaji vykonané tri domové prehliadky a dve prehliadky nebytových priestorov, pri ktorej sa našlo väčšie množstvo rastliny konope.
V dome 30 – ročného Jána Z., ktorý sa dlhodobo venoval pestovaniu rastlín rodu Cannabis, policajti okrem iných vecí zaistili 2 ks plastových vreciek s konope o celkovej hmotnosti 309,88 g, čo zodpovedá minimálne 1033 bežným jednotlivým dávkam drogy, 8 ks papierových tašiek s nedosušeným materiálom konope s hmotnosťou 1.552,5 g a zaistené zariadenie slúžiace na indoorové pestovanie rastlín rodu Cannabis /konope/.
V dome 34 – ročného Juraja J. policajti zaistili plastové vrecko s obsahom konope s hmotnosťou 157,85g, plastovú tubu s obsahom konope s hmotnosťou 15279 mg, ďalšiu plastovú tubu s obsahom konope s hmotnosťou 9187mg a 13 ks vreciek s obsahom konope s hmotnosťou 12398mg, čo zodpovedá minimálne 649 bežným jednotlivým dávkam drogy.
Vyšetrovateľ na základe zabezpečených dôkazov vzniesol obvinenie dvom páchateľom a to 30 – ročnému Jánovi Z. a 34 – ročnému Jurajovi J. z Bratislavy za spáchanie obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi spáchaného formou spolupáchateľstva.
👉V prípade preukázania viny pred súdom hrozí 30 – ročnému Jánovi Z. trest odňatia slobody na tri až desať rokov a 34 – ročnému Jurajovi J. hrozí trest odňatia slobody na desať až 15 rokov.
Na základe spracovaného podnetu na vzatie obvinených do vyšetrovacej väzby dňa 25. 11.2022 Okresný súd BA III rozhodol o väzobnom stíhaní oboch obvinených.

When this happens, it’s usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it’s been deleted.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *