UKRAJINA NASTÚPILA NA ŤAŽKÚ, DLHÚ ALE SPRÁVNU CESTU 💙💛 Ukrajinu čaká ešte veľa práce k naplneniu jej európskych ambícii, ale m…

UKRAJINA NASTÚPILA NA ŤAŽKÚ, DLHÚ ALE SPRÁVNU CESTU 💙💛

Ukrajinu čaká ešte veľa práce k naplneniu jej európskych ambícii, ale musíme urobiť všetko pre to, aby sme jej na tejto ceste pomohli. Okrem iného, aj Slovensko by z členstva Ukrajiny v Európskej únii silne profitovalo, preto nepoľavme z úsilia a podpory Ukrajine, sú to nielen naši susedia, ale aj partneri, ktorých budúcnosť výrazne ovplyvní tú našu.

PRIATELIA, VITAJTE NA EURÓPSKEJ CESTE!

Ukrajina sa dnes stala kandidátom na vstup do Európskej únie. Je to obrovský diplomatický úspech Ukrajiny a signál jednoty Európskej únie vojnovému zločincovi Putinovi.

Treba neskromne a pravdivo povedať, že na tom máme nemalý podiel aj my na Slovensku, naši vrcholní predstavitelia, diplomacia, podpora verejnosti a s hrdosťou dodávam, že aj Výbor pre európske záležistosti, ktorému mám tu česť predstedať. Boli sme medzi absolútne prvými, ktorí po európskej ceste pre Ukrajinu volali a som šťastná, že sa to podarilo.

Ukrajinu čaká ešte veľa práce k naplneniu jej európskych ambícii, ale musíme urobiť všetko pre to, aby sme jej na tejto ceste pomohli. Okrem iného, aj Slovensko by z členstva Ukrajiny v Európskej únii silne profitovalo, preto nepoľavme z úsilia a podpory Ukrajine, sú to nielen naši susedia, ale aj partneri, ktorých budúcnosť výrazne ovplyvní tú našu. Autor správy, foto a správu publikoval Sloboda a Solidarita on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.