UYL: Po Grékoch sme doma zdolali aj Kazachov, do odvety si vezieme jednogólový náskok – 3:2

✍REPORT + HLASY PO VÝHRE NAD KAIRATOM

Pred zápasom by Šošoni z Akadémia MŠK Žilina výhru určite brali, po ňom sa však trochu jednogólový triumf nad Kazachmi máli.

💬“Kazachovia dnes boli maximálne efektívni, využili prakticky všetky svoje príležitosti. Škoda, že sme im gólovo viac neodskočili, nepremenili sme však šance, preto je výsledok „iba“ 3:2,“ hovorí tréner Vladimír Veselý.

Druhé kolo najprestížnejšej dorasteneckej súťaže sme proti Kairatu Almaty pod Dubňom odštartovali aktívne, čo nám prinieslo aj dva výstavné góly okolo 35. minúty. Zníženie Kazachov ešte do polčasu priniesol nešťastný teč po štandardke. V druhom dejstve pridali obe mužstvá … Autor správy, foto a správu publikoval MŠK Žilina on Facebook Zdroj Read More