V žilinskej knižnici pribudli relaxačné kreslá aj nová zeleň. Deti si v exteriéri zahrajú šach | Žilinak.sk

🌳 NOVÝ EXTERIÉR V ŽILINSKEJ KNIŽNICI 📖

👉 Vďaka projektu „Živá zelená knižnica“ bol literárny park, patriaci knižnici, obohatený o nové exteriérové prvky, ktoré vytvorili inšpiratívne prostredie vhodné na príjemné posedenie a relax 🌿.

V literárnom parku boli nainštalované exteriérové šachové stoly ♟ z umelého kameňa, ktoré umožňujú hranie tejto spoločenskej hry priamo v parku.

Pribudli aj nové pohodlné relaxačné kreslá, či knihobúdka 📖 s umeleckým stvárnením sovičky, ktorú vyrobil umelecký rezbár Ján Kuchár.

Na skvalitnenie ekologickej výchovy bola zakúpená zaujímavá didaktická pomôcka „eko koleso“, ktorá sa využíva na výuku environmentálnych tém 🍃.

https://www.zilinak.sk/prispevky/18116/v-zilinskej-kniznici-pribudli-relaxacne-kresla-aj-nova-zelen-deti-si-v-exterieri-zahraju-sach?fbclid=IwAR3S-o3GeBbYyaFpiXIrxaIgU4AtbSSt8PJCSGh7YfI8X_Wu4KAf6WKWq3c

Projekt „Živá zelená knižnica“, ktorý v ostatných mesiacoch realizovala Krajská knižnica v Žiline bol finančne podporený Mestom Žilina. Vďaka tejto podpore literárny park za budovou knižnice bol obohatený o nové exteriérové prvky, ktoré vytvorili inšpiratívne prostredie vho…

Autor správy, foto a správu publikoval Žilinský Samosprávny Kraj on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *