VĎAKA SKVELÉMU NASADENIU POLICAJTOV ĎALŠÍ DROGOVÝ DEALER NA ZÁHORÍ UKONČIL SVOJU ,,ZÁROBKOVÚ ČINNOSŤ“ 👌👌 ➡️ Včera (21.09.2022) …

VĎAKA SKVELÉMU NASADENIU POLICAJTOV ĎALŠÍ DROGOVÝ DEALER NA ZÁHORÍ UKONČIL SVOJU ,,ZÁROBKOVÚ ČINNOSŤ“ 👌👌

➡️ Včera (21.09.2022) krátko po 18.00 hod policajti Pohotovostného policajného útvaru Krajského riaditeľstva PZ Bratislava zadržali 36-ročného muža, ktorý mal minimálne od augusta roku 2021 až do súčasnosti na viacerých miestach v Bratislavskom kraji opakovane neoprávnene zadovažovať omamné a psychotropné látky. Išlo najmä o metamfetamín (pervitín), ktorý mal po predchádzajúcom telefonickom kontakte prepravovať distribútorom alebo konečným užívateľom na vopred dohodnuté miesta v okrese Malacky.

➡️ Pri vykonaní osobnej prehliadky a následne domovej prehliadky boli zaistené štyri stopy s obsahom neznámej bielej kryštalickej látky a jedna stopa s obsahom neznámej zelenej sušenej rastliny.

➡️ Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ Malacky začal trestné stíhanie vo veci zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. V prípade preukázania viny pred súdom hrozí podozrivému trest odňatia slobody na tri až desať rokov.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.