VEREJNÁ VÝZVA!!! To, že v SR existuje skupina ľudí, ktorí sú ochotní ohroziť aj tie najzákladnejšie bezpečnostné a obranné záuj…

VEREJNÁ VÝZVA!!!

To, že v SR existuje skupina ľudí, ktorí sú ochotní ohroziť aj tie najzákladnejšie bezpečnostné a obranné záujmy Slovenska, kvôli ich plytkým politickým záujmom, to už dlhodobo vieme. Opakovane spochybňujú naše členstvo v NATO a EÚ, našu spoluprácu s najsilnejším spojencom, teda s USA, atď atď.

Dokonca veľmi dobre vieme aj to, že niektorí jedinci to robia preto, lebo slúžia cudzej moci, či už kvôli peniazom, alebo z akéhokoľvek iného dôvodu. Áno, aj to vieme.

Títo majstri klamstiev a strašenia ľudí však nemajú odvahu na to, aby si za svojimi slovami aj reálne stáli a prevzali za toto ich konanie aj reálnu zodpovednosť.

PONÚKAM PRETO TÝMTO VEREJNE FICOVI, BLAHOVI, KOTLEBOVI, UHRÍKOVI, MAZÚREKOVI, CHMELÁROVI, ČARNOGURSKÉMU A ŽILINKOVI VEREJNÚ VÝZVU:

Buďte aspoň raz chlapi, neskrývajte sa za výhovorky a prázdne reči a prijmite môj návrh.

Ak na základe Dohody o obrannej spolupráci medzi SR a USA:

1) vznikne v SR čo i len jedna americká základňa

2) Bude tu čo i len jedna zbraň hromadného ničenia dovezená Američanmi

3) Odovzdáme čo i len jedno vojenské letisko Američanom

JA OKAMŽITE ODSTÚPIM Z FUNKCIE A VEREJNE SA OSPRAVEDLNÍM SLOVENSKÉMU NÁRODU, ŽE SOM HO OKLAMAL A UŽ NIKDY SA NEBUDEM UCHÁDZAŤ O ŽIADNU VEREJNÚ FUNKCIU A ANI LEN NEČUCHNEM O POLITIKU.

Ak sa ale tak nestane do konca tohto volebného obdobia, kým bude táto vláda pri moci, tak:

VŠETCI TÍTO KLAMÁRI (Fico, Blaha, Uhrík, Kotleba, Mazúrek, Chmelár, Čarnogurský a Žilinka) SA OSPRAVEDLNIA SLOVENSKÉMU NÁRODU, ŽE ICH KLAMALI A STRAŠILI A VZDAJÚ SA SVOJICH FUNKCII A UŽ NIKDY NEBUDÚ KANDIDOVAŤ DO ŽIADNEJ VEREJNEJ FUNKCIE A ANI LEN NEČUCHNÚ O POLITIKU.

Tak čo, páni, súhlasíte? LEBO AK SI STOJÍTE ZA TÝM, ŽE VY ĽUĎOM NEKLAMETE, TAK MÁTE VITAZSTVO ISTÉ A ZBAVÍTE SA MA RAZ A NAVŽDY. ALEBO STE LEN OBYČAJNÍ LUHÁRI, KTORÍ NECHUTNE POLITIKÁRČIA A OHROZUJÚ ZÁKLADNÉ BEZPEČNOSTNÉ ZÁUJMY SR A NA PRAVDU NEMAJÚ GULE?! TAK SOM ZVEDAVÝ, KTO Z VÁS NÁJDE ODVAHU NA CHLAPSKÝ POSTOJ!

PS: Ľudia, prosím zdieľajte túto výzvu, nech sa dostane aj k uvedeným falošným klamárom 🤥. Uvidíme, kto klame a kto hovorí pravdu…

Autor správy, foto a správu publikoval Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *