VLÁDNA KOALÍCIA CHYSTÁ KOLOSÁLNY PODVOD NA OBČANOCH❗

VLÁDA CHYSTÁ NAJVÄČŠÍ PODVOD NA OBČANOCH V NOVODOBEJ HISTÓRII SLOVENSKA!!!

Vládna koalícia sa chystá spáchať najväčší podvod na slovenských občanoch. Plánuje totiž zmeniť ústavu tak, aby ľudia nemohli referendom vyvolať predčasné voľby v tomto volebnom období.

„Je to absolútna zrada základného demokratického princípu, že jediným nositeľom moci na Slovensku je ľud. A že keď ľud moc dáva, má právo ju aj vziať. Vládna koalícia sa napriek odporu občanov ide vo svojich funkciách zabetónovať až do roku 2024 a ľuďom, ktorí jej moc iba prepožičali, ide napľuť do tváre,“ vyhlásil líder HLASu Peter Pellegrini.

Lídri vládnej koalície popreli kompletne všetky svoje verejné sľuby ľuďom. „Po výroku ústavného súdu sa Igor Matovič, Boris Kollár aj Richard Sulík srdcervúco dojímali, že ľuďom treba ich ústavné právo umožnia. Pol roka sme počúvali sľuby, ako to vo februári urobia. Dnes sa definitívne ukázalo, že klamali a odporne podviedli ľudí na Slovensku,“ dodal Peter Pellegrini.

HLAS predloží v parlamente k zmene ústavy taký pozmeňovací návrh, ktorý vráti moc na Slovensku do rúk ľudí. „Vyzveme všetky parlamentné strany, aby túto zmenu podporili a aby nezabudli, kto im ich funkcie prepožičal. A vyzveme aj ľudí, aby nám v tomto tlaku pomohli. Ak by totiž prešlo to, čo nám vládna koalícia pripravila, bude to jeden u najtemnejších dní v slovenskej novodobej demokracii. Deň, kedy sa suverénni a zvrchovaní slovenskí občania opäť stanú poddanými,“ uzavrel Peter Pellegrini.

Autor správy, foto a správu publikoval Richard Raši on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *