VYŠETROVATEĽ VZNIESOL OBVINENIE Vyšetrovateľ bratislavskej krajskej kriminálky vzniesol obvinenie z obzvlášť závažného zločinu…

VYŠETROVATEĽ VZNIESOL OBVINENIE

Vyšetrovateľ bratislavskej krajskej kriminálky vzniesol obvinenie z obzvlášť závažného zločinu vraždy 50-ročnému Vasyľovi V. občanovi Ukrajiny. Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania mal obvinený muž spôsobiť v nočných hodinách z piatka (03.02.2023) na sobotu (04.02.2023) v jednom z domov v obci Veľký Biel poškodenej 44-ročnej žene občianke Ukrajiny, doposiaľ presne nezisteným spôsobom a pravdepodobne bez použitia cudzieho predmetu zranenia v oblasti hlavy, ktorým žena podľahla.

Obvinený bol umiestnený v cele policajného zaistenia, zo strany vyšetrovateľa bol spracovaný podnet k návrhu na jeho väzobné stíhanie.

V prípade preukázania viny hrozí v prípade preukázania viny pred súdom trest odňatia slobody na dvadsať až dvadsaťpäť rokov alebo trest odňatia slobody na doživotie.

AKTUÁLNE: VYŠETRUJEME ZÁVAŽNÚ TRESTNÚ ČINNOSŤ

Policajti Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave aktuálne vykonávajú potrebné úkony v súvislosti s prípadom obzvlášť závažného zločinu vraždy, ku ktorému došlo dnes krátko po 01.00 h v obci Veľký Biel.

Podľa doterajších informácií bolo v priestoroch jedného z rodinných domov nájdené telo 44-ročnej ženy bez známok života. Na osobnej slobode bol na mieste príslušníkmi Policajného zboru obmedzený 50-ročný muž.

Vzhľadom na súčasné štádium vo vyšetrovaní nie je možné poskytnúť akékoľvek bližšie informácie. Akonáhle to procesná situácia umožní, o prípade budeme bližšie informovať.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *