ZÁHRADNÁ CHATA UKRÝVALA NEBEZPEČNÉ TAJOMSTVO 👀 📌Na stupavské obvodné oddelenie Policajného zboru priviezol na dodávke 46-ročný …

ZÁHRADNÁ CHATA UKRÝVALA NEBEZPEČNÉ TAJOMSTVO 👀

📌Na stupavské obvodné oddelenie Policajného zboru priviezol na dodávke 46-ročný vodič krabicu so zaujímavým obsahom. V chate svojej priateľky totiž objavil viac kusov munície, ktoré sa rozhodol odovzdať polícii. Po prevzatí vecí bolo zistené, že oznamovateľ priviezol v krabici vojenskú výbušku V10, štyri osvetľovacie rakety a sedem kusov nábojov rôzneho druhu.

📌 Z toho dôvodu vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Malackách začal trestné stíhanie vo veci trestného činu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami voči neznámemu páchateľovi. Pyrotechnické stopy boli zaistené a budú prevezené pyrotechnikom na znalecké skúmanie na Kriminalistický a expertízny ústav PZ v Bratislave.

☝️ V tejto súvislosti dôrazne vyzývame verejnosť, aby v prípadoch nájdenia munície a neznámych pyrotechnických predmetov, u ktorých majú podozrenie, že sa môže jednať o nebezpečný predmet nimi v žiadnom prípade nemanipulovali, a ich nájdenie oznámili na linke 158.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *