ZLODEJKA ZA TOVAR ZAPLATILA VLASTNOU SLOBODOU 👕👖👗👚 ➡️ Dňa 24.05.2022 v čase o 21.00 hod boli naši kolegovia z bratislavskej poh…

ZLODEJKA ZA TOVAR ZAPLATILA VLASTNOU SLOBODOU 👕👖👗👚

➡️ Dňa 24.05.2022 v čase o 21.00 hod boli naši kolegovia z bratislavskej pohotovostnej motorizovanej jednotky vyslaní do obchodného centra na Mlynských Nivách, kde sa mala v jednom z obchodov s oblečením nachádzať 41-ročná žena, podozrivá z viacerých krádeží tovaru.
➡️ Podľa doposiaľ zistených informácií mala 41-ročná Michaela počas predchádzajúcich dvoch ,,nákupov“ odcudziť tovar, pričom v prípade tretej návštevy obchodu jej krádež už nevyšla. Zamestnanci predajne spozorovali ako do priestorov obchodu prišla podozrivá žena, ktorú pri východe z prevádzky zastavil pracovník SBS. Následne ženu vyzval, aby ukázala obsah tašiek, pričom v jednej igelitovej taške si všimol alobalovú výstelku, ktorá sa používa na krádež tovaru. Po tomto zistení privolal hliadku polície, ktorá podozrivú Michaelu z Českej republiky obmedzila na osobnej slobode.
➡️ Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ Bratislava II vzniesol obvinenie 41-ročnej žene za trestný čin krádeže.

📸 PIXABAY

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.