ZLOMYSEĽNÍ LEKÁRI A SESTRIČKY HROMŽIA NA ĽUDA, KTORÝ ODHALIL ICH PODVODY Z POHODLIA OBÝVAČKY 😵‍💫

ZLOMYSEĽNÍ LEKÁRI A SESTRIČKY HROMŽIA NA ĽUDA, KTORÝ ODHALIL ICH PODVODY Z POHODLIA OBÝVAČKY 😵‍💫

FARMAFIRMY A SLOVENSKÉ NEMOCNICE ZÚRIA: ĽUDO VO SVOJEJ OBÝVAČKE DOMA PREKAZIL ICH BIZNIS A ODHALIL PODVOD STOROČIA S FIGURÍNAMI

Pôvodne sme na tak do neba voľajúcu hlúposť ani nechceli reagovať, ale raketový rast zdieľaní tohto primitívneho videa nás k tomu donútil.

Jedná sa o video užívateľského profilu Luďo Michálek, ktorý si na rozdiel od na smrť vyčerpaných lekárov doma pozrel telku, nahral si reportáž v televízii a víťazoslávne na video oznámil, že podľa neho ide o zelenú figurínu na covidovom oddelení.

Video má v tejto chvíli už cez 8 500 zdieľaní.

Zdroj hoaxu: https://www.facebook.com/1308800634/videos/683943659179342/

Zábery sú samozrejme reálne a ide o reálnu nohu reálneho pacienta.

AKÁ JE REALITA

Najskôr sme oslovili TV JOJ, ktorá nám uviedla, že v predmetnej reportáži boli použité archívne zábery z Fakultnej nemocnice v Trenčíne.

K záberom sa nám následne vyjadrila aj samotná nemocnica v Trenčíne:

„Zábery použité v reportáži TV JOJ, odvysielanej 17.11.2021 vo večerných novinách, boli poskytnuté TV JOJ v decembri 2020 a pochádzajú z nášho COVID oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny Video zachytáva reálnych pacientov avšak pod rúškom anonymity, ich identita zostáva utajená. Na strane TV JOJ pravdepodobne nastal technický problém a preto je celý obraz posunutý do zelenej farby. V dôsledku tohto technického problému a opuchnutých nôh pacienta sa obraz javí akoby pacient nemal prsty. Pacient je reálny“.

SMUTNÁ REALITA

🏥 V nemocniciach je hospitalizovaných 2 904 pacientov a potvrdeným ochorením COVID-19. Spomedzi hospitalizovaných nie je vôbec zaočkovaných alebo len čiastočne zaočkovaných takmer 81,39 %. Na JIS je 259 pacientov, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje 246 osôb. Nemocnice sú jednoducho plné a biela medicína pozastavená.

😞 Počet potvrdených obetí na pľúcnu formu COVID-19 vzrástol o 38 osôb. Celkový počet úmrtí „na Covid“ je 13 725 a celkový počet úmrtí „s Covidom“ je 2 616.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *