ZVRHLÝ UČITEĽ ZNEUŽIL DÔVERU SVOJICH ŽIAKOV A NIELEN JU .. 👉Až päťročný pobyt z mrežami hrozí v prípade preukázania viny pred…

ZVRHLÝ UČITEĽ ZNEUŽIL DÔVERU SVOJICH ŽIAKOV
A NIELEN JU ..

👉Až päťročný pobyt z mrežami hrozí v prípade preukázania viny pred súdom 40-ročnému Andrejovi z okresu Levice, ktorému vzniesol obvinenie z trestného činu sexuálneho zneužívania, trestného činu ohrozovania mravnej výchovy mládeže a trestného činu poškodzovania cudzích práv vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV. Obvinenie sa týka troch skutkov, ku ktorým malo dôjsť v mesiacoch apríl a august 2020, a následne v mesiaci máj 2021.
Podľa zabezpečenej dôkaznej situácie mal obvinený ako pedagogický zamestnanec jedného z bratislavských gymnázií, zneužiť svoje postavenie a pozíciu autority ako aj vplyvu, na celkovo troch žiakoch školy.
👉Učiteľ pod rôznymi zámienkami – ako napr. za účelom zlepšenia prospechu, za účelom spoločných cvičení, alebo za účelom spoločných projektov chlapcov pozýval po vyučovaní na rôzne miesta (učebne školy alebo dokonca aj byt učiteľa), kde bol s nimi o samote. Následne s chlapcami hral rôzne hry a cvičenia, pri ktorých sa mal dopustiť aj ich sexuálneho zneužitia.
👉Obvinený muž je v súčasnej dobe na základe rozhodnutia sudcu okresného súdu v Bratislave stíhaný väzobne.

📸:PIXABAY

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *