🇸🇰🇸🇰🇸🇰 SLOVENSKO STOJÍ ZA POLICAJTMI Z PIEŠŤAN: ĎAKUJEME ZA VAŠU PODPORU 👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️ Dostali sme množstvo podporných a ďakovný…

🇸🇰🇸🇰🇸🇰 SLOVENSKO STOJÍ ZA POLICAJTMI Z PIEŠŤAN: ĎAKUJEME ZA VAŠU PODPORU 👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️

Dostali sme množstvo podporných a ďakovných správ od občanov pre policajtov, ktorí zasahovali v Piešťanoch. Toto je len ich zlomok. Tieto správy sú dôkazom, že SLOVENSKO STOJÍ ZA POLICAJTMI Z PIEŠŤAN. Ukričané, primitívne, vulgárne a výhražné komentáre sú vo veľkej menšine. samozrejme všetkými komentármi, ktoré spĺňajú skutkovú podstatu trestného činu, sa už zaoberáme.

DOMINIK:
Nech Vám všetkým policajtom v tomto ťažkom obdobi darí, hlavne veľa sil a pevných nervov. Klobúk dole pred Vašou prácou. Ste hrdinovia dnešnej doby.

MICHAL:
Caute!
Poslite prosim pozdrav a podakovanie piestanskym policajtom, ktori zasahovali v Lidli. Nech nemaju pocit, ze tu na Slovensku ziju iba ludia, ktori ich nenavidia.
Urcite je dost ludi, ktori si vas vazia a su radi, ze niekto dozera na dodrziavanie opatreni.
Vela lasky a vdaky vsetkym policajtom v uliciach! ❤️🙏🏽

LUKÁŠ:
S týmto nebudete nič robiť? Už hádam stačilo urážok od týchto dezolátov, čo namiesto roboty hulákajú po uliciach a píšu urážky po FB, nemyslíte?
A ešte si pozrite pekne kmentáre pod daným príspevkom na stránke Naskoč s nami..samé vyhrážky, urážky..priamo policajtovi na fotke..už toho je dosť hádam. My normálni občania spravíme priestupok, s rešpektom a pokorov zaplatíme napr. pokutu za rýchlosť a hentam budú urážať? Hulákať po policajtoch. To už nemá policajt žiaden rešpekt? Berte ich všetkých doradu, nech tu je už pokoj.

IVKA:
Vyhrážajú sa policajtom, ktorí si konali svoju prácu (a my ostatní sme im za to vďační). Prosím, robte s nimi niečo. ☹️ Ďakujem a prajem veľa síl vo Vašej práci. 👍

DOMINIK:
Kedy už začne niekto riešiť tieto nevhodne videá aj na tento sociálnej sietí? Ako sa môže niekto takto spravat k polícii ? A tie komentáre na adresu policajtov na tejto aplikácii sú neznesiteľne, prečo sa to nerieši aj sem? Mne ako slušnému občanovi Sloveskej republiky idu takéto videá a komentáre takýchto hlúpych ľudí na nervy. Ospravedlňujem sa že som Vás kontaktoval ale mal by to už niekto riešiť aj sem.

FILIP:
Dobrý deň, nenechajte sa prosim odradiť hlučnými provokatérmi, je dobre, že si robite svoju prácu

LUKÁŠ:
A drzim palce a prajem vela sil v boji s takymito popieracmi , hoaxermi co si nevazia pracu PZ.

MÁRIA:
Dobrý deň. Preposielam link jedného pána s videom z incidentu, ktorý sa stal v obchode. Dúfam, že vám to nejako pomôže. V mojom okolí mám ťažko chorých a títo ľudia ich mohli svojom činom ohroziť na zdraví. Ďakujem vám za ochranu nášho zdravia

JURAJ:
Ďakujem, že ste zakročilo voči ľuďom, čo bránia slobodnemu podnikaniu. Viem, že to je zložité,ale sme s Vami naša polícia.

MILAN:
Držím vám palce a veľa pevných nervou pre vás všetkých lebo v tej to dobe to potrebujete a mi zas potrebuje aby ste nám dokázali dať ten pocit bezpečia ….Držte sa a Fandím vám a vašej práci

MARTINA:
A mimochodom, moja vďaka kolegom z Piešťan. Pár hlupákov tu terorizuje slušných ľudí.

DANIEL:
Dúfam, že ta stránka bude čoskoro zrušená.. Inak pevné nervy a veľa síl v tejto blbej dobe prajem 🙂

MICHAL:
Tychto v skupine by ste tiez mohli navstivit nech vysvetlia svoje konanie. Inak PZ pekna praca 💪

MATÚŠ:
Držím vám palce a ďakujem až to čo robíte 🤞🤞

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *