🎄 Tento rok sa po prestávke môžeme tešiť na Vianočný Hlavný trh! Tohtoročné vianočné trhy na Hlavnom námestí odštartujeme v pi…

🎄 Tento rok sa po prestávke môžeme tešiť na Vianočný Hlavný trh!

Tohtoročné vianočné trhy na Hlavnom námestí odštartujeme v piatok 26. novembra. Pričom pokračujeme s novým konceptom vianočných trhov s jedinečnou atmosférou, ktoré sú zamerané na kvalitu, sú zero waste, a čo nás po prestávke teší najviac, stanú sa opäť miestom, kde si sviatočné chvíle užijeme spolu.

Môžete sa tešiť na viac ako 40 stánkov s tými najvianočnejšími špecialitami, tradičnou slovenskou, ale aj medzinárodnou kuchyňou, najvoňavejšou kávou a tiež na stánky, kde nájdete najtolerantnejšie pochúťky bez lepku/bez mäsa/bez laktózy a napríklad aj darčeky. Vianočnú atmosféru budú dotvárať playlisty s obľúbenými vianočnými pesničkami známych osobností. Dobré jedlo a príjemnú vianočnú atmosféru na vianočných trhoch si užijeme až do 22. decembra.

Vstup na Vianočný Hlavný trh bude podľa aktuálneho nastavenia covid semaforu v čase spustenia trhov buď v režime plne očkovaní alebo OTP.

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *