🏒 Hokejová pozvánka 🦁

🏒 Hokejová pozvánka 🦁

Streda, piatok, sobota. To sú dni 46. týždňa, v ktorom našich chlapcov, čakajú tri domáce zápasy po sebe. Vstupenky na všetky zápasy, kúpite od utorka v predpredaji. Cena vstupenky: 4€ osoba/zápas.

V režime kompletne zaočkovaní s maximálnou kapacitou 100. divákov, odohrajú hokejisti HC 19 Humenné svoje tri najbližšie zápasy na domácom ľade. Najskôr ich v stredu, 17. novembra čaká TSS Group Spartak Dubnica. V piatok, 19. novembra to bude zápas „východ – západ“, kedy do Humenného pricestujú hokejisti tímu Modré krídla Slovan. Oba tieto zápasy sa odohrajú o 17:30 hod. Tretí zápas týždňa je na programe v sobotu 20. novembra, kedy sa už o 15:30 hod., začne súboj s Reprezentáciou SR18.

Vstupenky na všetky tri zápasy, budú v predpredaji od utorka, 16. novembra, v bufete na Zimnom štadióne. Vstupenky, ktoré sa v predpredaji nepredajú, sa posunú do predaja hodinu pred zápasom. Stále platí, že na každý jeden zápas, je v predaji LEN 100. vstupeniek. Vstup na zápas je podmienený preukázaním sa potvrdením o kompletnom očkovaní a bude digitálne odkontrolovaný. #hokejhumenne

Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Humenné – MsÚ on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *