­čĆĺ Hokejov├í pozv├ínka ­čŽü

­čĆĺ Hokejov├í pozv├ínka ­čŽü

Streda, piatok, sobota. To s├║ dni 46. t├Ż┼żd┼ła, v ktorom na┼íich chlapcov, ─Źakaj├║ tri dom├íce z├ípasy po sebe. Vstupenky na v┼íetky z├ípasy, k├║pite od utorka v predpredaji. Cena vstupenky: 4ÔéČ osoba/z├ípas.

V re┼żime kompletne zao─Źkovan├ş s maxim├ílnou kapacitou 100. div├íkov, odohraj├║ hokejisti HC 19 Humenn├ę svoje tri najbli┼ż┼íie z├ípasy na dom├ícom ─żade. Najsk├┤r ich v stredu, 17. novembra ─Źak├í TSS Group Spartak Dubnica. V piatok, 19. novembra to bude z├ípas „v├Żchod – z├ípad“, kedy do Humenn├ęho pricestuj├║ hokejisti t├şmu Modr├ę kr├şdla Slovan. Oba tieto z├ípasy sa odohraj├║ o 17:30 hod. Tret├ş z├ípas t├Ż┼żd┼ła je na programe v sobotu 20. novembra, kedy sa u┼ż o 15:30 hod., za─Źne s├║boj s Reprezent├íciou SR18.

Vstupenky na v┼íetky tri z├ípasy, bud├║ v predpredaji od utorka, 16. novembra, v bufete na Zimnom ┼ítadi├│ne. Vstupenky, ktor├ę sa v predpredaji nepredaj├║, sa posun├║ do predaja hodinu pred z├ípasom. St├íle plat├ş, ┼że na ka┼żd├Ż jeden z├ípas, je v predaji LEN 100. vstupeniek. Vstup na z├ípas je podmienen├Ż preuk├ízan├şm sa potvrden├şm o kompletnom o─Źkovan├ş a bude digit├ílne odkontrolovan├Ż. #hokejhumenne

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Mesto Humenn├ę – Ms├Ü on Facebook Zdroj Read More

Nap├ş┼íte n├ím v pr├şpade preklepu alebo chyby v ─Źl├ínku. ─Äakujeme

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *