🖤🧡 Oceliari nastúpia proti Žiline v omladenej zostave 🖤🧡 HC Košice sa v piatok 12. 11. predstaví v semifinále Slovenského pohá…

🖤🧡 Oceliari nastúpia proti Žiline v omladenej zostave
🖤🧡

HC Košice sa v piatok 12. 11. predstaví v semifinále Slovenského pohára v televíznom zápase v Žiline. Vzhľadom na náročný program Oceliari na semifinálový zápas proti Vlkom plánujú nasadiť najmä mladých hráčov.

Gabriel Spilar, športový manažér klubu: “V uplynulých dňoch sme odohrali náročné zápasy a reprezentačná prestávka nám príde vhod. Plánujeme ju využiť najmä na regeneráciu a tréning. Po prestávke nás čaká enormné množstvo zápasov a záťaže, keď do ďalšej prestávky odohráme až 11 stretnutí. Bude to veľmi dôležitá časť sezóny a my sa na ňu chceme dôkladne pripraviť. Aj preto sme sa rozhodli v Žiline nastúpiť s mladými hráčmi, ktorým sa momentálne v juniorke darí. Je pre nás dôležité dať im čo najviac priestoru v náročných zápasoch, aby boli pripravení kedykoľvek nastúpiť v A-tíme. Pevne verím, že všetci zabojujú o svoju šancu, ukážu sa v čo najlepšom svetle a možno trénerom “príjemne” skomplikujú rozhodovanie pri ďalších nomináciách.”

Autor správy, foto a správu publikoval HC Košice (oficiálna stránka) on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *