🧡🖤 Vstupenky na hokej pre tých, ktorí prinesú do kraja žolíka zaočkovanosti 🧡🖤 Kraj a HC Košice chcú osloviť skupinu východniar…

🧡🖤 Vstupenky na hokej pre tých, ktorí prinesú do kraja žolíka zaočkovanosti 🧡🖤

Kraj a HC Košice chcú osloviť skupinu východniarov, ktorá môže výrazne prispieť k dosiahnutiu „covidového žolíka“. Za očkovanie dostanú vstupenky na hokej. HC Košice zároveň podporí aj pripravovanú očkovaciu kampaň mesta Košice.

Očkovanie bude pripravené pre všetkých záujemcov bez ohľadu na to, či ide o 1., 2. alebo 3. dávku. Taktiež nie je potrebná registrácia.

Miera zaočkovanosti v kraji zohrá zásadnú rolu aj pri organizácii športových podujatí. Pri určovaní farby okresov dostane prednosť žolík, ktorý vďaka vysokej zaočkovanosti prebíja pravidlá, ktoré platia pri zhoršení situácie. „Vďaka žolíku by sme hokejové zápasy mohli takmer s istotou odohrať pred súčasne schválenou diváckou kulisou, teda pred 2000 divákmi. Aktuálne bordovým Košiciam hrozí prechod do čiernej zóny, čo by znamenalo zníženie kapacity štadióna takmer na nulu a obmedzenie tréningového procesu mládeže, a to si určite neželá nikto z nás. Hokej bez divákov stráca atmosféru, verím, že sa nám spoločne podarí udržať otvorené štadióny,“ dodal Miloslav Klíma.

Viac info na klubovom webe: https://www.hckosice.sk/novinky/vstupenky-na-hokej-pre-tych-ktori-prinesu-do-kraja-zolika-zaockovanosti

Autor správy, foto a správu publikoval HC Košice (oficiálna stránka) on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *