Ako je možné, že farby Covid automatu sa určujú týždeň vopred? Tretia vlna pandémie je v plnom prúde. Táto vláda nás dennodenne…

Ako je možné, že farby Covid automatu sa určujú týždeň vopred?

Tretia vlna pandémie je v plnom prúde. Táto vláda nás dennodenne ohuruje číslami ako stúpajú počty ochorení a hospitalizácií. Ich jediným cieľom je nátlak na občanov, aby sa dali očkovať a oni minuli vakcíny, ktorým končí záruka. No nie vždy je všetko tak, ako sa to prezentuje. Počas víkendu unikla správa, že nemocnica poslala zlé dáta, a tak zas len pomyselná krivka stúpla. V Nových Zámkoch nepribudlo 468 hospitalizovaných pacientov, ale bolo hospitalizovaných len 65. A to je naozaj veľký rozdiel. Nik si zo zle podanej informácie ťažkú hlavu nerobí a hoci aj zavádzajúce číslo, do štatistík sa im celkom hodí.

Slovenská národná strana sa pýta, ako je možné, že farby Covid automatu sa určujú týždeň vopred? Kto a na akom základe sa rozhodne, keď krízový štáb rokuje pár hodín pred víkendom, aby si potom urobil voľno a pokračoval až o pár dní? To naozaj má voľno aj pandémia?

Za predminulý týždeň bola pozitivita 26,6 % a minulý už stúpla na 31 %. Záleží od počtu testov, koľko sa počas týždňa vykoná. Preto sú krivky narastajúce a vláda tak môže stále tlačiť na očkovanie občanov. Samozrejme, je to aj nárastom PCR testov, keďže majú o pár dní dlhšiu platnosť, ale zas sú drahšie. Rodiny s deťmi v čiernom okrese vynakladajú veľa peňazí na testovanie. Platí to aj u dôchodcov. Pre mnohých to môže byť likvidačné. V konečnom dôsledku sa to odzrkadlí na ich zhoršenom zdravotnom stave, ktorý môže mať fatálne následky.

Slovenská národná strana apeluje na vládu, aby sa viac zaoberala liečbou a prevenciou ochorení, ako nátlakom na očkovanie. Občania si sami vedia vyhodnotiť svoje priority a dokážu sa správať zodpovedne. Nátlak vyvolá úplne opačný efekt.
FOTO TASR

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *