BRATISLAVSKÍ POLICAJTI BUDÚ DOHLIADAŤ NA PRIEBEH MEDZINÁRODNÉHO ŠPORTOVÉHO PODUJATIA ✅V súvislosti s konaním sa medzinárodného…

BRATISLAVSKÍ POLICAJTI BUDÚ DOHLIADAŤ NA
PRIEBEH MEDZINÁRODNÉHO ŠPORTOVÉHO PODUJATIA

✅V súvislosti s konaním sa medzinárodného športového podujatia – Majstrovstiev Európy v hádzanej mužov 2022 pripravilo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave opatrenie bezpečnostného charakteru. Jeho cieľom bude zabezpečiť ochranu verejného poriadku, ochranu života, zdravia a majetku občanov, plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky počas trvania predmetného športového podujatia na území hlavného mesta SR Bratislavy.
✅Počas doby trvania podujatia je potrebné počítať s dopravnými obmedzeniami v okolí miesta jeho konania. Obmedzenia premávky sa dotknú bezprostredného okolia zimného štadióna Ondreja Nepelu, konkrétne Kalinčiakovej ulice v smere od ulice Odbojárov. Dopravní policajti budú počas priebehu bezpečnostného opatrenia situáciu monitorovať a podľa jej vývoja budú pripravení reagovať operatívne.
✅Zároveň týmto občanov žiadame, aby počas bezpečnostného opatrenia rešpektovali prípadné pokyny a výzvy polície a boli ohľaduplní voči ostatným občanom.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *