FICO S PELLEGRINIM STÁLE SKÁČU, AKO IM ANDREJ DANKO PÍSKA 🤡🤡🤡

FICO S PELLEGRINIM STÁLE SKÁČU, AKO IM ANDREJ DANKO PÍSKA 🤡🤡🤡

O ČO IDE SMERU, KEĎ HOVORÍ O AMERICKÝCH ZÁKLADNIACH NA SLOVENSKU 🇸🇰?

Smeru ide dnes presne o to, o čo išlo V. Mečiarovi v roku 1997, keď organizoval referendum o vstupe do NATO a o rozmiestnení jadrových zbraní. Rovnako ako sa V. Mečiar išiel pýtať na členstvo v #NATO, keď vedel, že Slovensko 🇸🇰 pozvánku nedostane, presne tak isto ide R. Fico organizovať referendum o základniach USA. Veľmi dobre pritom vie, že na Slovensku nikdy na základe obrannej dohody s USA žiadne základne nevzniknú.

Navrhnutá dohoda s USA nijako neohrozuje suverenitu a zvrchovanosť Slovenska❗
Práve naopak, zahraničnopolitické a bezpečnostné postavenie Slovenska ohrozuje politika Smeru.

Smer nech nepolitikárči s bezpečnosťou štátu a nech vysvetlí, ako môže dohoda s USA, ktorú uzavreli, okrem iných, Poľsko a Maďarsko posilniť ich bezpečnosť a tá istá dohoda je pritom hrozbou pre suverenitu Slovenska.

Smer nech hrá s ľuďmi rovnú hru: nejde mu o žiadne základne, ide mu o vytrhnutie Slovenska z NATO. Nejde o našu suverenitu, ale o to, ako vraziť klin medzi nás a spojencov, aj medzi nás a Maďarov a Poliakov.

Je smutné, keď Smer ešte stále tancuje tak, ako píska Andrej Danko. Autor správy, foto a správu publikoval Sloboda a Solidarita on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *