ĽUĎOM V ZARIADENIACH SOCIÁLNYCH SLUŽIEB OPÄTOVNE PREPLATÍME VITAMÍN D3 V zariadeniach sociálnych služieb sa staráme o tých najo…

ĽUĎOM V ZARIADENIACH SOCIÁLNYCH SLUŽIEB OPÄTOVNE PREPLATÍME VITAMÍN D3

V zariadeniach sociálnych služieb sa staráme o tých najohrozenejších – seniorov, osoby s ťažkým zdravotným postihnutím, ľudí bez domova či týrané ženy a deti.

Tak ako tomu bolo aj v predchádzajúcom období aj v roku 2021 pokračujeme v ochrane ich krehkého zdravia. Sumou 20 EUR preplatíme každému zamestnancovi a klientovi v zariadeniach vitamín D3, ktorý dokáže posilniť imunitu a prispieť k zvládnutiu prekonania ochorenia COVID 19.

Už v roku 2020 sme preplatili vitamín D3 v sume celkom 1,4 milióna EUR a pomáhali ochrániť približne 70 000 zamestnancov a klientov v zariadeniach sociálnych služieb.

So zariadeniami sociálnych služieb sme v neustálom kontakte a pomáhame im aj naďalej distribúciou státisícov kusov ochranných pomôcok, pokračujeme v preplácaní odmien pre zamestnancov, na požiadanie sú k dispozícii aj kyslíkové generátory, vďaka ktorým dokážeme odľahčiť nemocnice a chrániť ľudské životy.

Autor správy, foto a správu publikoval Milan Krajniak on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *