NIE JE VTIP AKO VTIP Včera po hlasovaní o preložení hlasovania o národných parkoch ma spoločne s kolegami zastavili médiá. Pýta…

NIE JE VTIP AKO VTIP

Včera po hlasovaní o preložení hlasovania o národných parkoch ma spoločne s kolegami zastavili médiá. Pýtali sa ma na postoj Borisa Kollára k reformám a komentár na to, že niektorí kolegovia chcú dať pri národných parkoch Borisovi Kollárovi druhú šancu.

Komentoval som to narážkou na partnerky Borisa Kollára a druhé šance. Malo to byť podpichnutie, ale spätne si uvedomujem, že to bolo nemiestne a že rodiny Borisa Kollára mimo politiky sa to mohlo dotknúť. Napriek tomu, že máme s Borisom Kollárom na reformy iný pohľad, ten si máme vymieňať my dvaja v politickom súboji. Nesúhlasím s jeho postojom, ale rodina a blízki do toho nepatria, ani vtipom, pretože oni s politikou nič nemajú. Akokoľvek je politika tvrdá a akokoľvek sme k sebe kritickí, strážim si v sebe hranicu, že do osobných záležitostí sa ísť nemá a je úplne jedno o akého politika alebo politickú stranu ide, či je v koalícii alebo v opozícii. Včera som túto svoju hranicu porušil. Ospravedlňujem sa za to. Ak chcem držať politickú kultúru, musím ju aplikovať hlavne na seba.

Náročné rokovania o reformách pokračujú, verím, že sa nám podarí reformy schváliť, pretože Slovensku pomôžu.

Autor správy, foto a správu publikoval Juraj Šeliga – Za ľudí on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *