NOVÝ KALENÁR MINISTERSTVA VNÚTRA PRE ROK 2022

📅 TAKÝTO KALENDÁR MINISTERSTVO VNÚTRA EŠTE NEMALO 📅

Dovoľte mi predstaviť Vám naše nové originálne dielo – kreslený nástenný kalendár MV SR pre rok 2022.

👨🏼‍🎨 Keď som sa dozvedel o nápade vytvoriť takýto kalendár ilustrovaný uznávaným slovenským maliarom, ilustrátorom a karikaturistom Jozefom Danglárom Gertlim, bol som plný očakávaní.

Ďakujem za to, ako presne, niekedy vtipne, inokedy práve opačnou stranou emočného spektra vystihol situácie a emócie, ktoré kolegovia zažívajú pri svojej práci. A to nie len v takých exponovaných povolaniach ako hasič, policajt či horský zachranár, ale aj úradníci na okresných úradoch či vrámci odboru prevencie kriminality.

👏 Tento rok sa kalendár prvýkrát dostáva aj do predaja a je dostupný pre verejnosť. Výťažok z predaja bude venovaný Detským fakultným nemocniciam v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici.

Kalendár je pripravený tak, že jednotlivé obrazy sú perforované, je možné si ich uchovať ako nadčasové originály s rukopisom legendárneho Danglára. Veríme, že vám urobí rovnakú radosť ako nám.

Kde si môžete kalendár zakúpiť:

https://www.artforum.sk/katalog/162207/nastenny-kalendar-mv-sr-na-rok-2022?fbclid=IwAR24onI8pblo-jcUHDlXDnqMWA0sQuq6-DVFMH8GwJnIb20Cxtnp4rcNqJY

https://www.martinus.sk/?uItem=1249253&fbclid=IwAR1BTUON5kpSLY2Zcdnapzv1OdbDcR6ymPKTUzccFqtNz9RoBCkwfJxCgLc

https://www.pantarhei.sk/341240-nastenny-kalendar-mv-sr-na-rok-2022-ministerstvo-vnutra-sr-danglar-gertli-jozef?fbclid=IwAR0NS376HmGelomj_fRVI8LVg-nI7LuPKLy-1F5_Zqi_SMLSEjwoubWK7_w

Autor správy, foto a správu publikoval Roman Mikulec – minister vnútra SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *