Photos from Bratislava – hlavné mesto SR’s post

🚌 Dopravný podnik Bratislava predsavil 40 nových autobusov značky Otokar! Prvé môžete už teraz stretnúť v uliciach Bratislavy a postupne budú nasadené všetky hlavne na najvyťaženejšie linky: 21, 29, 31, 32, 37, 39, 50, 63, 70, 78, 88, 96 a 98.

Na čo sa môžete pri jazde tešiť?
✅ O tepelný komfort sa postará mimoriadne výkonná klimatizácia a v kombinácii s determálnymi oknami zabezpečí v priestore pre cestujúcich príjemnú jazdu, a to najmä v letných mesiacoch.
✅ Pripojíte sa v nich na Wi-Fi, nabijete si mobil cez USB nabíjačky a k dispozícii je aj informačný systém s aktuálnymi dopravnými informáciami nielen o nasledujúcich zastávakach ale aj o možných prestupoch a kvalitný kamerový systém.
✅Pohodlie zabezpečí moderný, priestranný interiér so sedadlami v hygienickom koženkovom prevedení, 2x vyhradený priestor pre detský kočík, priestor vyhradený pre invalidný vozík a bicykel.
✅ V Otokaroch nechýba ani moderný informačný systém poskytujúci aktuálne dopravné informácie, vrátane informácii o možnosti prestupov v reálnom čase a tiež hlásiče pre slabozrakých a nevidiacich.
✅ A o bezpečnosť sa postará kvalitný kamerový systém.

A čo je obzvlášť dôležité nové autobusy sa nám podarilo vysúťažiť za historicky najlepšiu cenu za kĺbové vozidlo, 254 950 EUR. Oproti poslednému nákupu v roku 2020 sme za každé vozidlo ušetrili 72 000 EUR. Čo je spolu až 5 miliónov ušetrených EUR.

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *