Photos from Mestská polícia Bratislava’s post

Bratislavskí mestskí policajti budú trénovať na zahraničných policajných akadémiách. ⬇⬇⬇

🔵 Bratislava – hlavné mesto SR sa spolu s Mestská polícia Bratislava stali členmi európskeho projektu PACTESUR2. Čo to pre nás znamená?
➡️ Zapojíme sa do odborných pracovných stretnutí, v rámci ktorých sa s kolegami z Európy budeme venovať téme bezpečnosti vo verejných priestoroch.
➡️ Bratislava tak má veľkú možnosť čerpať vedomosti od partnerských miest zastúpených v tomto projekte, ktoré majú za sebou, žiaľ, aj veľmi tragické skúsenosti, akými bol napríklad teroristický útok kamiónom v Nice v roku 2016, ale aj nedávny prípad streľby v Bruseli z októbra tohto roku.
➡️ Bratislavskí mestskí policajti a policajtky dostanú možnosť cvičiť s kolegami napríklad v Madride, Nice, alebo Turíne.
➡️ Nové vedomosti môžu aplikovať v uliciach hlavného mesta a vďaka nim budú pripravení reagovať na situácie, s ktorými sa aj v Bratislave môžeme stretnúť.
➡️ Práve skúsenosti od kolegov a kolegýň zo zahraničia, ktorí si často prešli náročnými situáciami, môžu byť v budúcnosti rozhodujúcim faktorom pri ochrane životov, zdravia a majetku ľudí v Bratislave.

🟡 Viac sa dozviete: https://www.msp.bratislava.sk/novinka/71386/bratislavski-mestski-policajti-budu-trenovat-na-zahranicnych-policajnych-akademiach

Použité fotografie sú z projektu PACTESUR1.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *