PO NAŠEJ ZAJTRAJŠEJ TLAČOVEJ KONFERENCII (10. h) BY PREZIDENTKA MALA ZVÁŽIŤ SVOJE ZOTRVANIE VO FUNKCII. OBJEDNAŤ SI V ZAHRANIČÍ …

PO NAŠEJ ZAJTRAJŠEJ TLAČOVEJ KONFERENCII (10. h) BY PREZIDENTKA MALA ZVÁŽIŤ SVOJE ZOTRVANIE VO FUNKCII. OBJEDNAŤ SI V ZAHRANIČÍ KAMPAŇ PROTI SLOVENKÁM A SLOVÁKOM MÔŽU LEN SLUHOVIA CUDZÍCH ZÁUJMOV.

Prezidentka Čaputová sa hnevá, keď ju označujeme za slúžku cudzích záujmov. A to čo bolo, čo ste pani prezidentka porozprávali bruselskému webu Politico? Že vraj Slovensko riadi ruská propaganda. Ale to bez dôkazov tvrdí americká a bruselská propaganda a Vy ste jej hlásnou trúbou. Už sa spamätajte! Ste slovenská prezidentka a na prvom mieste musia byť u Vás záujmy Slovenska a nie Ukrajiny. Prečo urážate Slovákov, že majú iný názor, ako je ten Váš, čisto americký? Ľudia nie sú hlúpi, stretol som stovky, tisíce ľudí, ktorí sú múdrejší a vyspelejší ako Vy a mali by ste sa od nich učiť a nie ich označovať za nepriateľov demokratického sveta. Zajtra o 10. h si pani prezidentka pozrite našu tlačovú konferenciu. Budeme hovoriť o tom, čo ste si objednali spoločne s Matovičovou a Hegerovou vládou proti Slovensku v zahraničí! Po tom, čo zajtra ukážeme, by ste mali odstúpiť z funkcie!

Autor správy, foto a správu publikoval Robert Fico on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *