PODPAĽAČ ANDREJ SKONČIL VĎAKA POLICAJTOM

PODPAĽAČ ANDREJ SKONČIL VĎAKA POLICAJTOM
TRETIEHO OKRESU V KRÁTKOM ČASE OD ZALOŽENIA POŽIARU ZA MREŽAMI

👮‍♀️Obvineniu zo zločinu všeobecného ohrozenia čelí už niekoľko dní 36-ročný Andrej M. , ktorému vzniesol obvinenie vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III. Podľa doposiaľ zabezpečenej dôkaznej situácie mal obvinený muž v stredu (05.06.2024) v podvečerných hodinách do oblasti predzáhradky jedného z rodinných domov na Ľubochnianskej ulici hodiť dve zápalné flaše s obsahom horľavel látky, ktoré predtým zapálil.
🔥V dôsledku tohto konania spôsobil požiar okrasných drevín nachádzajúcich sa v bezprostrednej blízkosti domu, v ktorom sa v tom čase nachádzalo viacero osôb vrátane detí. Tým ich vystavil nebezpečenstva smrti alebo ťažkej ujmy na zdraví ako aj škodu, ktorej presná výška je predmetom dokazovania.
👥Policajti kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III dôslednou operatívno pátracou činnosťou zabezpečili dostatok dôkazov, na základe ktorých bol muž obmedzený na osobnej slobode a následne umiestnený v cele policajného zaistenia. Zo strany vyšetrovateľa bol spracovaný aj podnet k jeho väzobnému stíhaniu.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *