PODPORUJEM RÁZNE VYMÁHANIE DODRŽIAVANIA PROTIPANDEMICKÝCH OPATRENÍ! Už dlhšie sledujeme, ako organizované skupiny odporcov očk…

PODPORUJEM RÁZNE VYMÁHANIE DODRŽIAVANIA PROTIPANDEMICKÝCH OPATRENÍ!

Už dlhšie sledujeme, ako organizované skupiny odporcov očkovania a protipademických opatrení terorizujú zdravotníkov, očkovacie tímy, ale aj mnohé prevádzky a predajne. Mýlia si slobodu vyjadriť názor so zastrašovaním, nebezpečným vyhrážaním, obmedzovaním slobody iných, výtržníctvom a rušením verejného poriadku. Vo viacerých prípadoch ich akcie spôsobili ekonomické škody.

Je čas povedať – stačilo! Zákon musí platiť pre každého rovnako.

Situácia vyeskalovala v ostatných dňoch viacerými ráznymi zásahmi príslušníkov Policajného zboru SR. Aj napriek tomu, že na sociálnych sieťach silno rezonuje krik antivaxerov o policajnej brutalite a šikane, chcem jasne deklarovať podporu policajtom, hygienikom aj všetkým slušným ľuďom, ktorí vymáhajú platné predpisy spôsobom v medziach zákona a ktorí chránia naše zdravie a ľudské životy.

Strana SPOLU – občianska demokracia vždy stála na strane ľudí, ktorí ctia právo a právny štát. Preto aj dnes stojíme na strane polície, dodržiavania platných predpisov a rázneho postupu proti agresívnym skupinám, ktoré narušujú verejný poriadok.

Autor správy, foto a správu publikoval SPOLU – občianska demokracia on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *