POSÚVAME UPLATNENIE SPROSTREDKOVATEĽSKÉHO BONUSU Ministerstvo financií SR vychádza v ústrety ľuďom, ktorí si z rôznych dôvodov…

POSÚVAME UPLATNENIE SPROSTREDKOVATEĽSKÉHO BONUSU

Ministerstvo financií SR vychádza v ústrety ľuďom, ktorí si z rôznych dôvodov nestíhajú uplatniť svoj sprostredkovateľský bonus. Ako sprostredkovateľ sa budete môcť na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk zaregistrovať až do 18. novembra.

Možnosť uplatniť si finančnú odmenu definitívne skončí 18. novembra o 8:00 hodine. Nezabudnite preto využiť Vašu šancu získať finančnú odmenu a zaregistrujte sa s kódom od očkovanej osoby na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk ešte dnes.

V prípade, ak ste zaočkovaná osoba a ku dnešnému dňu Vám nebol zaslaný kód pre sprostredkovateľský bonus, no domnievate sa, že spĺňate zákonné podmienky na jeho pridelenie, kontaktujte s požiadavkou o preverenie technickú podporu na tel. čísle 048/43 17 222 alebo tak urobte prostredníctvom kontaktného formulára (www.financnasprava.sk/sk/kontakt/opytajte-sa-fs-ockovacia-lot).

💡Ak nemáte v systéme pre evidenciu očkovaných zapísané obe podané dávky vakcíny, Ministerstvo financií SR Vás nebude schopné overiť a prideliť Vám kód pre sprostredkovateľský bonus. Na preverenie toho, či máte v systéme zapísané obe dávky očkovacej látky, kontaktujte NCZI alebo svojho lekára.

#bytzdravyjevyhra #ministerstvofinancii

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo financií SR on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *