Prajem vám krásnu nedeľu, hoc prežívame ťažké časy. Dal som si prechádzku v Tatrách. Takmer žiadni turisti, hotely a reštaurácie…

Prajem vám krásnu nedeľu, hoc prežívame ťažké časy. Dal som si prechádzku v Tatrách. Takmer žiadni turisti, hotely a reštaurácie v smútku. Aj tí, čo sa očkovali, musia zatvárať prevádzky. Zamestnanci nevedia, z čoho platiť hypotéky. Majitelia reštaurácií a hotelov nevedia, čo s nakúpenými potravinami. Slovensko je čiernou dierou pre turistov. Toto určite využijú okolité štáty.

Len tak mi napadlo, či sa ten Sulík, veľký ochranca podnikateľov, naozaj zbláznil z moci. Kto by si dovolil urobiť fiktívnu zmluvu na preplatenie nákladov rodiny za štátne. Keď sa to prevalí, len tak začať hrať divadlo, že sa to preplatí.

Rozprával som sa o ňom teraz s jedným z riaditeľov hotelov. Tatranci si myslia, že Sulík a Kollár to robia naschvál, aby si potom ich kamaráti lacno skúpili hotely. Ten, mi súčasne povedal, že keby on v súkromnej firme zobral na služobnú cestu dcéru, keby súčasne urobil podvodnú pracovnú zmluvu na dcéru, aby to zaplatil z peňazí firmy, majiteľ by ho vyhodil, daňový úrad by vyhodil nákladovú faktúru a ešte by ho naháňali policajti. Na Slovensku klasika. Sulík povedal, že to podcenil a karavána ide ďalej. Ozaj, čo by pán Sulík, Matovič a Kollár, Denník N, Aktuality robili so mnou, keby som to urobil? Zožrali by ma za živa a odvolávali, dávali trestné oznámenia. Kde ste teraz ,,spravodliví novinári“?

Život je miestami zvláštny. Verme však, že ich spoločne porazíme. Andrej

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *