PRÍKLADNÁ PRÁCA POLICAJTOV Z TRNÁVKY👍 ZA JEDNU SLUŽBU ZACHRÁNILI DVA ĽUDSKÉ ŽIVOTY👮‍♂️ Policajti Obvodného oddelenia Policajnéh…

PRÍKLADNÁ PRÁCA POLICAJTOV Z TRNÁVKY👍
ZA JEDNU SLUŽBU ZACHRÁNILI DVA ĽUDSKÉ ŽIVOTY👮‍♂️

Policajti Obvodného oddelenia Policajného zboru na Trnávke opäť do bodky splnili svoje poslanie – POMÁHAŤ A CHRÁNIŤ. Koncom uplynulého týždňa sa hliadke OO PZ Trnávka podarilo zachrániť dvoch mužov, ktorí chceli spáchať samovraždu.
V piatok (05.11.2021) prijali oznámenie o nezvestnosti 26-ročného muža, ktorý odišiel z miesta bydliska a nepovedal kam ide. Nakoľko pred odchodom sa opakovanie zmieňoval o samovražde a jeho správanie bolo veľmi neštandardné, oznamovateľka nadobudla obavu o jeho život a zdravie. Policajti začali prehľadávať okolie a pravdepodobné miesta, kde by sa mohol vyskytovať v druhom bratislavskom okrese, pričom krátko po 11.00 h spozorovali na Ivánskej ceste na zastávke MHD osobu zodpovedajúcu jeho opisu. S mužom nadviazali komunikáciu, počas ktorej sa potvrdilo že sa jedná o nezvestného. Komunikácia bola s ním však ťažká, muž bol veľmi strohý. Potvrdila však svoj zámer spáchať samovraždu. Policajtom sa podarilo muža presvedčiť aby išiel s nimi do priestorov obvodného oddelenia PZ, kde mu bola následne privolaná aj odborná pomoc psychológa.
V ten istý deň popoludní bola tá istá hliadka vyslaná k predajni na Galvaniho ulicu, kde v zmysle oznámenia chcel zo strechy predajne skočiť muž. Po príchode na miesto sa hodnovernosť oznámenia potvrdila, na streche sa nachádzal muž, ktorý bol zjavne pod vplyvom omamných látok. Jeden z členov hliadky nadviazal a udržiaval s mužom komunikáciu, zatiaľ čo druhý člen hliadky vyliezol na strechu zo zadnej časti. Muža za použitia hmatov a chvatov od okraja strechy odtiahol, avšak nakoľko sa muž začal správať agresívne nasadil mu putá. Na miesto bola privolaná RZP, ktorá muža následne previezla do jednej z bratislavských nemocníc.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *