Skúsil okradnúť opitého muža

Zlodej využil príležitosť a okradol opitého muža. Netušil však, že ho pri čine sledujú mestskí policajti prostredníctvom kamery. Po naháňačke skončil v rukách polície. ⬇⬇⬇

🔵 Mestský policajt z Útvaru zásahovej jednotky a kynológie monitorujúci dianie v hlavnom meste prostredníctvom kamier si na Obchodnej ulici všimol cyklistu, ktorý sa pristavil pri opitom mužovi na zemi.
🔵 Na prvý pohľad sa zdalo, že mu ide pomôcť, ale opak bol pravdou. Cyklista mu prekontroloval vrecká a vytiahol z nich mobilný telefón a peňaženku.
🟠 Na situáciu mestskí policajti okamžite reagovali. Uistili sa, že okradnutý muž je v poriadku a začali zlodeja prenasledovať. Pomáhali im pri tom kolegovia z kamerového strediska.
🔴 Mestskí policajti muža po niekoľkých minútach dohľadali na Lazaretskej ulici. Na výzvy aby zastavil a zosadol z bicykla nereagoval a pokračoval v úteku. Hliadke sa ho po pár metroch podarilo zadržať na Špitálskej ulici.
🔵 Políciu sa snažil presviedčať, že mužovi pomáhal len na nohy a nekradol. Avšak záznamy z kamier dokazujú opak.
🔵 Z dôvodu podozrenia zo spáchania trestného činu krádeže bol odovzdaný do rúk štátnej polícii.
➡️ Nikdy nebuďte ľahostajní k druhým ľuďom. Ak uvidíte, že je niekto v zlej situácii, neváhajte a oslovte hliadky mestskej polície prostrednístvom linky 📞159. Radi prídeme na pomoc.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *