STALO SA TENTO TÝŽDEŇ 📅 👮Začiatok týždňa spozorovala hliadka PMJ krátko po 00.30h vozidlo VW Golf, ktoré ich vysokou rýchlosťo…

STALO SA TENTO TÝŽDEŇ 📅

👮Začiatok týždňa spozorovala hliadka PMJ krátko po 00.30h vozidlo VW Golf, ktoré ich vysokou rýchlosťou na Nábreží armádneho generála Ludvika Svobodu predbehlo. Nakoľko vozidlo v premávke svojou jazdou vzbudilo pozornosť hliadky rozhodli sa ho zastaviť. Mladý vodič pri dychovej skúške nafúkal takmer 2 promile alkoholu v dychu, obvinenie z trestného činu ho neminulo.
👮V utorok v ranných hodinách sme prijali od náhodného okoloidúceho oznámenie o náleze tela muža bez známok života. Hodnovernosť oznámenia hliadky PZ potvrdili, v blízkosti bratislavského Kamzíka v lesnom poraste bolo nájdené telo 31-ročného muža.
👮Policajti v druhom bratislavskom okrese objasnili trestnú činnosť. Ktorej sa dopúšťal 39-ročný muž. Ten v priestoroch obchodných centier vykrádal automaty na kávu a občerstvenie.
👮V stredu popoludní a večer došlo na území Bratislavy k verejným zhromaždeniam. Na ich pokojný priebeh dohliadali bratislavskí policajti v súčinnosti s hliadkami Mestskej polície Bratislava. Priebeh zhromaždení bol pokojný, predvedená na policajné oddelenie bola jedna osoba.
👮Na jednej z križovatiek v Bratislave došlo k dopravnej nehode – zrážke osobného motorového vozidla a chodkyne. Tá prechádzala cez vozovku mimo priechodu pre chodcov. So zraneniami bola prevezená k ošetreniu do jednej z nemocníc.
👮Aj tento týždeň sme sa denne stretávali s prípadmi, kedy dôverčiví najmä seniori sa stávali obeťami podvodníkov. Prevládali viaceré staré známe legendy – doktor, vnuk, ale aj policajt či pracovník banky.
👮So žiadosťou o pomoc pri pátraní po neznámom mužovi v rámci vyšetrovania trestného činu súvisiaceho so zneužitím odcudzenej platobnej karty sa obrátili policajti druhého bratislavského okresu.
👮Verejnosť sme začali informovať o pripravovanom významnom dopravnom obmedzení, s ktorým budú musieť vodiči počítať koncom februára. Jedná sa o úplné uzavretie tunela SITINA.

#stalosauplynulytyzden #krpzba #bratislavskapolicia

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *