Sulík, Matovič a Kollár nás donútili k testovaniu a ako jediní v Európe sme schvaľovali vopred očkovanie maloletých detí. Slov…

Sulík, Matovič a Kollár nás donútili k testovaniu a ako jediní v Európe sme schvaľovali vopred očkovanie maloletých detí.

Slovenská národná strana protestuje proti súčasným protipandemickým opatreniam, ktoré boli prijaté bez sociálneho dialógu. Prijímať povinnosť testu na Covid bez akejkoľvek diskusie v spoločnosti bez akejkoľvek diskusie so zástupcami odborov a zamestnávateľov, je hrubým zneužívaním štátnej moci. Táto vláda od začiatku pandémie vnáša do spoločnosti chaos. Sulík, Matovič a Kollár nás donútili k testovaniu a ako jediní v Európe sme schvaľovali vopred očkovanie maloletých detí.

Slovenská národná strana vyzýva vládu, aby bezodkladne prehodnotila opatrenia ktoré sú hrubé a drastické aj v porovnaní s okolitými štátmi. Ako je možné že v Poľsku a Maďarsku tieto opatrenia zvládajú. Ako je možné, že nie sme schopní prijímať fungujúce opatrenia po vzore iných členských štátov. Chaos a panika, ktorá je typická od začiatku pre túto vládu, likviduje ekonomiku a základné ľudské práva. Nikdy v histórii si nikto nedovolil tak siahať na základné ľudské práva, nikto v histórii, kto riadil tento štát, si nedovolil ľudí biť s policajnými zákrokmi urážať a ponižovať.

Slovenská národná strana vyzýva na prehodnotenie pandemických opatrení a zmiernenie týchto opatrení. Súčasne navrhujeme aj prehodnotenie ekonomickej pomoci štátu vo forme preplácania testov. Testy na Covid musí v celom rozsahu hradiť štát. Ľudia nemôžu byť diskriminovaní podľa toho, či sú alebo nie sú očkovaní obzvlášť preto, že aj očkovaní obyvatelia môžu prenášať Covid. Zdá sa, že jediným merítkom je dnes posudzovanie ľudí len podľa toho, či sú alebo nie sú testovaní. Všetko ostatné je len zbytočná diskriminácia občanov.

FOTO TASR

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *