This content isn’t available right now

NEMÁTE EŠTE PROGRAM NA VALENTÍNA? ROZPRÁVKOVÁ KORČUĽOVAČKA NA KOŠICKOM KLZISKU PRINESIE ZÁBAVU A PROGRAM PRE VŠETKÝCH❣️⛸

Sviatok svätého Valentína si pripomenieme už zajtra 14. februára od 16.00 hod. Valentínskou rozprávkovou korčuľovačkou na ❄️ Košickom klzisku v Mestskom parku.

✨ Korčuľovanie pod holým nebom so sebou prináša skutočné čaro, a aby toho nebolo málo, nielen pre zaľúbené páry, ale aj pre jednotlivcov a deti bude na ľade čakať bohatý program, ktorý dotvoria súťaže o zaujímavé ceny. Svoj obrovský talent predstavia ⛸ krasokorčuliari exhibičným vystúpením a nebudú chýbať ani rozprávkoví maskoti či hudba plná lasky a tanca.

⏰ KEDY? 14. február od 16.00 hod.
📍 KDE? Košické klzisko v Mestskom parku
🎟 VSTUP je ZDARMA

Tešíme sa na vás. 🤗

ℹ️ Podujatie bude prebiehať za dodržania protiepidemických opatrení. Maximálna kapacita korčuliarov na ľadovej ploche je 1 osoba na 15 m², t. j. naraz sa môže korčuľovať maximálne 53 ľudí. Vstup na ľadovú plochu je v režime OTP.

When this happens, it’s usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it’s been deleted.

Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *