TOP ODBORNÍCI OCENILI MINISTERSTVO FINANCIÍ, VYHRALI SME CENU ITAPA Ministerstvo financií SR vyhralo cenu ITAPA v kategórii Naj…

TOP ODBORNÍCI OCENILI MINISTERSTVO FINANCIÍ, VYHRALI SME CENU ITAPA

Ministerstvo financií SR vyhralo cenu ITAPA v kategórii Najlepší projekt digitalizácie spoločnosti s projektom Zásielky s nízkou hodnotou. Našu dlhodobú snahu o zlepšenie štátneho IT tak uznali aj špičkoví odborníci. Ďakujeme za dôveru! Na slávnostnom galavečere si toto ocenenie prevzala naša generálna tajomníčka služobného úradu MF SR Veronika Gmiterko.

„To, že našu prácu ocenili najväčší odborníci na IT, je v prvom rade dôkaz, že štátne IT sa dá robiť naozaj inak. Na ministerstve financií sme zaviedli úplne jasné pravidlá. Začali sme robiť zodpovednejšie, efektívnejšie a najmä transparentnejšie. Veľká vďaka patrí nie len zamestnancom priamo na ministerstve financií, ale najmä kolegom z finančnej správy, ktorí tento projekt uviedli do života. Do budúcnosti budeme v rovnakom nastavení určite pokračovať, aby sme prinášali občanom kvalitné služby v podobe efektívnych a hospodárnych projektov,“ povedala generálna tajomníčka služobného úradu MF SR Veronika Gmiterko.

💡Portál e-Commerce je jeden z najnovších a najdôležitejších projektov finančnej správy, ktorý slúži na podávanie colných vyhlásení pre zásielky z tretích krajín. Cieľom e-Commerce je vytvoriť spravodlivejšie podmienky na trhu a odstrániť narúšanie hospodárskej súťaže medzi predávajúcimi/dodávateľmi z Európskej únie a tretích štátov.

#itapa #ministerstvofinancii

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo financií SR on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *