VASYĽ, CSABA, TAKTO SA TO NEROBÍ .. 🤦‍♂️ 👉Ďalší nezodpovední hazardéri za volantom, tento krát maďarskí a ukrajinskí štátni prí…

VASYĽ, CSABA, TAKTO SA TO NEROBÍ .. 🤦‍♂️

👉Ďalší nezodpovední hazardéri za volantom, tento krát maďarskí a ukrajinskí štátni príslušníci boli zastavení hliadkami policajného zboru skôr, ako mohli mať ich jazdy závažné následky.
👉Včera (09.11.2021) krátko po 00.0 h spozorovala policajná hliadka vozidlo Volkswagen Passat, ktoré sa po Špitálskej ulici pohybovalo nezvyčajne pomalou rýchlosťou a prechádzalo zo strany na stranu. Vozidlo zastavili a vodiča podrobili dychovej skúške. Vodič, ktorý mal zjavne problémy s chôdzou a nevedel poriadne stáť na nohách nafúkal pri kontrole 1,22 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 2,5 promile. Vodič bol na mieste obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na policajné oddelenie.
👉Necelé dve hodiny na to zastavila hliadka v mestskej časti Rusovce v blízkosti Čunovských jazier vozidlo Fiat Ducato s maďarskými evidenčnými číslami. Vodič bol podrobený dychovej skúška, ktorá skončila s pozitívnym výsledkom. V dychu mu namerali 1,26 mg/l alkoholu, čo predstavuje 2,63 promile.
👉Obaja vodiči – 27-ročný Vasyl ako aj 58-ročný Csaba skončili v cele policajného zaistenia a následne s obvinením z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.
👉Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave opakovane apeluje na vodičov motorových vozidiel, aby pred ani počas jazdy nepožívali alkohol ani iné návykové látky. Na Slovensku platí tzv. nulová tolerancia alkoholu v dychu vodiča!
Zodpovedným prístupom a dôsledným dodržiavaním pravidiel cestnej premávky predídu neželaným a tragickým následkom na cestách !

📸:PEXELS

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *