VÍKENDOVÉMU STRELCOVI HROZÍ DLHOROČNÝ POBYT ZA MREŽAMI 👉Až 10-ročný pobyt za mrežami hrozí v prípade preukázania viny pred súd…

VÍKENDOVÉMU STRELCOVI HROZÍ DLHOROČNÝ
POBYT ZA MREŽAMI

👉Až 10-ročný pobyt za mrežami hrozí v prípade preukázania viny pred súdom v zmysle zákona 30-ročnému Tomášovi Š. z Bratislavy, ktorému už vzniesol obvinenie vyšetrovateľ okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I. Obvinený je z trestného činu výtržníctva spáchaného závažnejším spôsobom konania ako aj zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držania a obchodovania s nimi.
👉Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania mal v sobotu (06.11.2021) v ranných hodinách na Obchodnej ulici obvinený po predchádzajúcej slovnej výmene s iným mužom vytiahnuť plynovú strelnú zbraň a dvakrát po ňom vystreliť. Hliadka bratislavských PMJ sa bezodkladne presunula na miesto oznámenia, pričom začali spolu s hliadkami Mestskej polícia Bratislava prepátravať okolie miesta oznámenia. Následne spozorovali osobu zodpovedajúcu popisu, ktorá sa schovávala pod autom v jednom z dvorov na obchodnej ulici. Muž pred hliadkou zahodil aj kapsičku v ktorej sa nachádzal sáčok s neznámou kryštalickou látkou.
👉Podľa výsledkov skúmania na kriminalistickom a expertíznom ústave PZ, zodpovedá zaistené množstvo kryštalickej látky celkovo 558 dávkam metamfetamínu. Obvinený muž je v súčasnosti umiestnený v cele policajného zaistenia, vyšetrovateľom bol spracovaný podnet k návrhu na vzatie obvineného do väzby.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *