Vladimír Weiss st. po piatykrát Trénerom roka

Ocenenia pre slovanistov na galavečere Futbalista roka 2022.

V pondelok večer sa v Senci uskutočnil tradičný galavečer Futbalista roka 2022. Víťazom ankety Tréner roka sa stal jednoznačne Vladimír Weiss st., v najlepšej desiatke futbalistov boli dvaja zástupcovia belasých – Vladimír Weiss ml. a Juraj Kucka.

O tom, že Vladimír Weiss st. je najúspešnejším trénerom novodobej histórie slovenského futbalu, svedčia dosiahnuté úspechy i viaceré ocenenia. Náš hlavný tréner vyhral anketu Tréner roka a získal Cenu Jozefa Vengloša už tretíkrát po sebe, a celkovo po piatykrát. Vladimír Weiss st. získal v hlasovaní 252 hlasov a vyhral s vysokým náskokom. Túto cenu získal za roky 2020 ešte počas práce v gruzínskej reprezentácii, za rok 2021 i 2022, keď so Slovanom Bratislava získal majstrovský titul a doviedol belasých do osemfinále Európskej konferenčnej ligy UEFA.

Dvaja naši hráči sa umiestnili v TOP10 v rámci hlasovania o Futbalistu roka. Na piatom mieste skončil Vladimír Weiss ml. a na siedmom Juraj Kucka, ktorý v roku 2022 pôsobil vo Watforde a od leta je v belasom.

Hlavnému trénerovi i našim hráčom v TOP10 gratulujeme!

Ocenenia pre slovanistov na galavečere Futbalista roka 2022.

Autor správy, foto a správu publikoval ŠK Slovan Bratislava on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *