VÝHOVORKA ROKA: NEZASTAVIL SOM VÁM PÁNI POLICAJTI, LEBO SOM SA ZĽAKOL (NECHCEL SOM, ABY STE PRIŠLI NA TO, ŽE SOM SI NIEČO DAL …

VÝHOVORKA ROKA: NEZASTAVIL SOM VÁM PÁNI POLICAJTI, LEBO SOM SA ZĽAKOL

(NECHCEL SOM, ABY STE PRIŠLI NA TO, ŽE SOM SI NIEČO DAL A ŽE MÁM ZAKÁZANÉ ŠOFÉROVAŤ)

Polícia SR – Nitriansky kraj

➡️ Dopravní policajti z Komárna vykonávali počas služby meranie maximálnej povolenej rýchlosti medzi Pribetou a Bajčom. Vodičovi vozidla Mazda 6 namerali rýchlosť 181 km/h, kde je povolená rýchlosť 90 km/h. Policajti chceli vodiča zastaviť zvukovo-výstražným zariadením s nápisom STOP, pričom hneď ako sa k nemu priblížili vodič začal pridávať rýchlosť. Následne vošiel do obce Bajč, pri bytovke zastal, vyskočil z auta a dal sa na útek. Utekal k blízkemu lesu, pričom bol hliadkou viackrát vyzvaný, aby zastavil. Muž však nereagoval a utekal ďalej. Po márnych výzvach jeden z policajtov vytiahol služobnú zbraň a vystrelil varovné výstrely do vzduchu v neobývanej časti obce, na čo sa páchateľ zľakol a zastavil.

➡️ Následne policajtom uviedol, že sa ponáhľal domov a keď zbadal v spätnom zrkadle policajtov, tak sa zľakol a preto unikal. 45 ročný vodič mal do roku 2017 uložený zákaz činnosti viesť motorové vozidlá a od tej doby u seba nemal vodičský preukaz, pretože si ho nebol vybaviť.

➡️ Dychová skúška na zistenie prítomnosti alkoholu bola u vodiča negatívna, policajti ho podrobili aj odberu biologického materiálu vo fakultnej nemocnici a test na prítomnosť omamných alebo psychotropných látok bol pozitívny.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More

Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *