Výjazdová očkovacia služba

☝️ KOŠICE BUDÚ OD PONDELKA ČIERNE, ⚫️ MESTO ROZBIEHA OD UTORKA MOBILNÉ OČKOVANIE

👉 Zhoršujúca sa epidemiologická situácia spolu s neustále pribúdajúcim počtom ochorení na nový koronavírus 🦠 spôsobila zmenu zafarbenia metropoly východu v Covid automate. Kým ešte v lete boli všetky košické okresy zelené, od nasledujúceho týždňa bude celé mesto aj okolie v čiernej farbe.

Najúčinnejšou formou ochrany pre ochorením Covid-19 je okrem dodržiavania preventívnych opatrení 😷 aj očkovanie. 💉 Mesto Košice v spolupráci s Košický samosprávny kraj vychádza 👉 od utorka 9. novembra až do soboty 13. novembra v ústrety všetkým, ktorí si doteraz na to nenašli čas. Na piatich frekventovaných miestach v mestských častiach 📍 Západ, Staré mesto a Sever sa vždy na tri hodiny denne zastaví výjazdová očkovacia služba.

Pripravená bude aj diskusia s odborníkmi, 👨‍⚕️ ktorí zodpovedia na všetky otázky verejnosti. Takisto bude všade možné aj diskutovať s epidemiológmi o očkovaní, imunite a prevencii pred ochorením.

Očkovanie bude prebiehať:
💉 jednodávkovou vakcínou Janssen (Johnson & Johnson),
💉 vakcínou od spoločnosti Pfizer/BioNTech.

ℹ️ Pre viac informácií čítajte tlačovú správu mesta: https://www.kosice.sk/clanok/kosice-budu-od-pondelka-cierne-mesto-rozbieha-od-utorka-mobilne-ockovanie

⬇️ Kde a kedy nájdete výjazdovú očkovaciu službu? ⬇️

#1000kslobode

Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *