Získajte aj vy mikinu s Bratislavskou dlažbou!

Získajte aj vy mikinu s Bratislavskou dlažbou!

💖 Tiež ste sa zamilovali do novej Bratislavskej dlažby? Máme pre vás vynikajúcu správu. Piati z vás môžu teraz vyhrať mikiny s potlačou Bratislavskej dlažby. Ale ako? Jednoducho.

1️⃣ Odfoťte sa so vzorkou Bratislavskej dlažby na nádvorí Primaciálneho paláca. Nehanbite sa byť kreatívni.
2️⃣ Fotku/video s Bratislavskou dlažbou hoďte do komentára pod týmto príspevkom.
3️⃣ Fotky/videá s najväčším počtom interakcií (lajkov, srdiečok a ďalších reakcií) získajú mikinu!

🏆 Víťazky a víťazov 5 mikín vyhlásime v piatok 5. novembra na pravé poludnie.

ℹ️ A prečo je nová dlažba taká dôležitá? Povrch chodníkov je neprehliadnuteľný pri každej jednej prechádzke mestom – je tak nepochybne jedným z najdôležitejších prvkov tvoriacich charakter, identitu a celkový dojem z mesta. Preto chceme meniť Bratislavu asfaltovú za Bratislavu vydláždenú. A to všade tam, kde si to mestský priestor vyžaduje.

Dláždiť budeme čoskoro, tak ako v mnohých európskych mestách, dlažbou, ktorá odráža jedinečný charakter nášho mesta a zároveň bude dotvárať aj samotný zážitok z mesta. A tak sme vďaka Metropolitný inštitút Bratislavy vytvorili novú Bratislavskú dlažbu, ktorá je skrz naskrz bratislavská inšpirovaná typickou architektúrou Bratislavy a nájdete v nej tiež citlivé odkazy na ikonické ilustrácie a grafický jazyk Miroslava Cipára, Ľudovíta Fullu či Milana Dobeša, ktorých okrem Bratislavy spája láska ku geometrickým tvarom. Dizajn novej Bratislavskej dlažby, ktorý vytvoril Martin Jenča, v sebe tak prepája moderné s klasickým cez originálny a zrozumiteľný geometrický jazyk. Súčasťou tejto novej dlažby je aj nezameniteľná dlaždica s nápisom Bratislava.

🎵 Step by Step · New Kids On The Block

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More

V prípade, že nájdete chybu alebo preklep prosím kontaktujte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *